+38 (093) 187 83 00

+38 (096) 22 40 49 2

Украина, г. Киев

бульв. Дружбы Народов 23

Кабмін змінив правила для забудовників

2018-03-14

Забудовникам в Україні доведеться готувати на один документ менше

Кабінет міністрів України скасував з 1 січня 2019 року необхідність розробки і узгодження історико-містобудівного обґрунтування забудовниками з органами охорони культурної спадщини при будівництві на території культурних пам'яток. Про це повідомили в прес-службі уряду.

Як повідомляється, відповідне рішення "Про внесення змін до Порядку визначення меж та режимів використання історичних ареалів населених місць, обмеження господарської діяльності на території історичних ареалів населених місць" було прийнято на засіданні уряду 21 лютого.

"Скасовано необхідність розробки історико-містобудівного обґрунтування (ІГС) у тих історично населених місцях, де затверджені історико-архітектурні плани. З 1 січня 2019 року інститут ІДС ліквідується зовсім", – відзначили в прес-службі Кабміну.

Згідно з повідомленням, рішення Кабміну скасовує дане зобов'язання і вимагає від забудовника лише відповідності проектної документації історико-архітектурним опорним планом.

Нагадаємо, в 2017 році в рейтингу Світового банку "Doing Business" по індикатору "Отримання дозволу на будівництво" Україна піднялася на 105 пунктів – з 140-ої позиції на 35-у.

Ми також писали про те, що в 2018 році планується завершення будівництва найбільшого об'єкта за часи незалежності України – Бескидського тунелю.

ДЖЕРЕЛО: "Сегодня"

РИЭЛТОРСКАЯ БРОКЕРСКАЯ КОМПАНИЯ ЛЕНГРУП

Компания «ЛЕНГРУП» с 2009 года успешно работает на рынке предоставления риэлторско-брокерских услуг.

По версии компании "ЛЕНГРУП", риэлтор - это эксперт, специалист, который может оказать весь комплекс услуг, связанных с продажей и приобретением недвижимости:

- оценить реальную стоимость объекта недвижимости;
- продать недвижимость по максимальной цене;
- найти лучший объект недвижимости по заданным параметрам;
- проконсультировать по юридическим вопросам (риэлтор имеет необходимые юридические знания и умеет применять их на практике);
- помочь в подборе самой выгодной программы ипотечного кредитования и в поиске других видов банковских кредитов (если это необходимо).


Для того чтобы реализовать потребности наших клиентов, работает целый коллектив профессионалов.

Одно из основных условий успеха компании - это ее безупречная репутация.

Зная все тонкости и подводные камни в кредитовании и имея большой риэлторский опыт, мы находим оптимальное решение для каждого клиента.

Сотрудничество с «ЛЕНГРУП» - гарантия надежности и безупречности сделки!